Pasilik Lietuvoje

Projektas „Pasilik Lietuvoje“ skatins domėtis jaunimo problemomis

Rugsėjo 17-18 dienomis Marijampolėje startuoja projektas „Pasilik Lietuvoje“. Jo metu jaunuoliai bus supažindinami su audiovizualiniu menu, ugdomi gebėjimai dirbti su vaizdo medžiaga,o kiekvieno susitikimo rezultatas – vaizdo reportažai. Keturių užsiėmimų metu ketinama sukurti aštuonis vaizdo siužetus.

„Projekto dalyviai keturis mėnesius rengs vaizdo reportažus jaunimo verslumo, savanorystės, jaunimo politikos ir jaunimo įdarbinimo temomis. Pagrindinis šių reportažų tikslas – supažindinti vietos bendruomenę su problemomis, su kuriomis susiduria jaunimas bei skatins tas problemas spręsti čia,o ne nuo jų bėgti pasirenkant emigraciją“, – pasakojo projekto vykdytojas, „Neribotų galimybių fondo“ prezidentas Ramūnas Burokas. Kaip teigia idėjos iniciatoriai, projekte taip pat dalyvaus įvairių sričių specialistai, kurie supažindins su „žurnalistinio darbo virtuve“, audiovizualinio meno subtilybėmis, bei galimybe realizuoti savo idėjas.

„Kaip teisingai pasiruošti interviu, kaip neišgąsdinti pašnekovo „aštriais“ klausimais, kada laiku sustoti ir nebeklausinėti, kaip filmuoti ir kaip stovėti prieš kamerą. Projekto dalyviai bus mokomi visų šių dalykų , o kiekvieno susitikimo metu ketinama paruošti po du reportažus“, – aiškino R.Burokas.


„Norime, jog projekto dalyviai ne tik perteiktų savo požiūrį į jauno žmogaus vaidmenį visuomenėje, bet ir išmoktų naujų dalykų“, – teigė R.Burokas.

Supažindinimas su audiovizualiniu menu, darbas su video medžiaga padės ugdyti profesinius gebėjimas, bus keliams jaunų žmonių konkurencingumas darbo rinkoje.

Projekto, kuris yra remiamas Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, metu nuo 2011 metų spalio 1 d. iki 2012 metų sausio 10 d. yra numatyti 4 mokymosi seansai.

Projekto vykdytojas „Neribotų galimybių fondas“ Marijampolėje yra žinomas kaip kasmetinės socialinės akcijos „Aš būsiu pirmūnas“ organizatorius. Jos metu jaunimo nevyriausybinių organizacijų savanoriai renka mokyklines prekes vaikams, iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Akcija siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, su kuriomis susiduria šeimos, bei skatinti savanorystę ir socialinį solidarumą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s