Praūžė poledinės žūklės varžybos „Marijampolės mero taurei laimėti“

Posted: vasario 9, 2015 by marijampolesjaunimas in Iniciatyvos

Vasario 8 dieną asociacija „Neribotų galimybių fondas“ kartu su sportinės ir mėgėjiškos žūklės klubu „Eko fishing“ bei Marijampolės jaunaisiais socialdemokratais organizavo pirmąsias poledinės žūklės varžybas „Marijampolės mero taurei laimėti“. Vos pradėjus švisti ant Stebuliškių tvenkinio ledo lipo per 70 žvejų iš Marijampolės, Vilkaviškio, Kalvarijos, Šakių bei dzūkijos. Į 35 komandas pasiskirstę vyrai ir moterys, išklausę varžybų taisykles, netruko pasidalinti į grupeles ir pasklisti po tvenkinyje teisėjų numatytus sektorius. Ledu aidėjo žvejybinių grąžtų garsai ir garsios ovacijos, pagavus pirmąjį laimikį.

„Šia iniciatyva norime parodyti, kad žvejyba yra puiki laisvalaikio praleidimo forma, kuri turi būti populiarinama kuo platesnėje auditorijoje. Siekiame telkti žvejų bendruomenę Marijampolėje ir manome, kad reikia plėtoti idėjas skleidžiant informaciją apie žūklę“, – kalbėjo vienas iš varžybų organizatorių Artūras Visockis.

Varžybos vyko dviem turais su pertrauka iki keturioliktos valandos ir visi dalyviai nešini laimikiu patraukė link apsiginklavusių svarstyklėmis teisėjų, kurių pareiga buvo pasverti kiekvienos komandos narių asmenį ir bendrą laimikį bei išaiškinti geriausius žvejus.

Kol teisėjai plušėjo aiškinant nugalėtojus, krante netruko smagių atrakcijų dideliems ir mažiems, buvo varžomasi smagiose rungtyse. Žvejai vaišinosi karšta arbata bei skania žuviene.

 Pirmąją vietą ir vertingas, tikriems žvejams praversiančias dovanas, iškovojo komanda „Pūgžlys“, antrieji liko „Šakių monstrai“, o garbingą trečiąją vietą iškovojo komanda „No limit“.

Asmeninėje įskaitoje ir varžybų nugalėtoju tapo Rimas Rutkauskas, antrąją vietą iškovojo Andrius Bugvilas, o trečioji vieta atiteko Dariui Paplauskui.

Didžiausios sugautos žuvies konkurse laimėjo Egidijus Mačiulaitis sugavęs 260 g ešerį.

Dėkojame Liudvinavo seniūnei Irenai Lunskienei bei žvejybos reikmenų parduotuvėms: „Vienam gale kablys“, „Žvejo stotelė“, IĮ V. Aleknavičiaus, kurios įsteigė pagrindinius varžybų prizus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s