Artūras Visockis: Naujos idėjos labai reikalingos jaunų žmonių tarpe

Posted: birželio 12, 2014 by marijampolesjaunimas in Iniciatyvos

Spurgos 38Gegužės 31 dieną Marijampolėje vyko pirmosios spurgų valgymo varžybos „Sūduvos rajūnas“. Tai nauja iniciatyva mieste todėl kalbiname asociacijos „Neribotų galimybių fondas“ prezidentą Artūrą Visockį.

Kaip gimė idėja organizuoti spurgų valgymo varžybas? Iš tiesų pradedant kalbėti apie šią iniciatyvą reikia pabrėžti, jog organizacija nuolat ieško naujų idėjų bei realizavimo formų. Naujos idėjos labai reikalingos jaunų žmonių tarpe, jos skatina kūrybiškumą, bendrumą bei telkia bendraminčius. Spurgų valgymo varžybos tai dar vienas pavyzdys kaip galima sutelkti žmones, valgymą paversti sportu ir geromis emocijomis. Spurgos pasirinktos, kadangi tai yra populiarus desertinis užkandis. UAB „Mantinga“ pirmoji mielai atsiliepė tapti renginio partneriu, esame dėkingi „Ekobrolis“ už ekologiškas sultis.

Ar šį renginį tikslingai parinkote įgyvendinti per Marijampolės miesto dienas? Tikrai taip, kadangi visada norisi pateikti kažką naujo ir  tinkamu laiku, o miesto dienos sutraukia daugiausiai miestelėnų. Su šia sąlyga buvo priimtas sprendimas organizuoti varžybas gegužės 31 dieną.

Ar ketinate tęsti varžybas „Sūduvos rajūnas“? Minčių tikrai turime, kadangi žmonių atsiliepimai geri bei susidomėjimas gana didelis, todėl būtų nesąžininga viską taip užgesinti. Reikia kalbėti ir apie tai, jog varžybas galima organizuoti kaimiškose vietovėse taip įtraukiant kaimo vietovių žmones, užmezgant su jais ryšį. Artimiausiuose planuose pamėginsime tai įgyvendinti.

Dirbate su komanda, kokie tai žmonės? Labai džiaugiuosi, jog komandoje turime labai įvairių asmenybių, todėl tai padeda pažvelgti į situaciją iš įvairių pusių. Iš tiesų be visų pagalbos nepavyktų įgyvendinti nei vienos idėjos, todėl kiekvienas  narys yra labai svarbus. Pozityviai nuteikia ir tai, jog nuolat prisijungia naujų žmonių, kurie dega noru dalyvauti visuomeninėje veikloje. Todėl ateityje tikrai pateiksime daugiau įvairių iniciatyvų.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s